ОБЕРЕЖНО! ПЛЯМА!

Багато хто з нас навіть не підозрює, що навіть незначні забруднення на одязі дуже складно вивести, якщо не звернутися відразу до професіоналів. Адже після того, як плями висохнуть, позбутися від них буде набагато складніше.

Основні види плям

Залежно від походження, плями поділяють на такі види:

– жирові;

– танінні;

– білкові;

– змішані.

При цьому у кожної плями є свій період закріплення . По різному плями ведуть себе й на різних волокнах. Особливо небезпечно виводити бруд з натуральних тканин, бо дуже часто разом з плямою може зійти й фарбник. Деякі плями вїдаються в волокна і засихають практично миттєво, для інших цей період може тривати кілька годин. Єдине, в чому всі без винятку плями схожі – при запізнілій або неправильній обробці вони назавжди залишаться на вашому улюбленому одязі.

Фахівці хімчисток радять

Ніякої самодіяльності!

Пляма оброблена в домашніх умовах, тільки закріплюється на одязі!

Щоб прибрати пляму з одягу, досить просто віддати її в хімчистку. Але, все ще знаходяться люди, які намагаються позбуватися від плям своїми силами. Більш того, іноді можна почути, як хтось всерйоз стверджує, що будь-яка пляму можна вивести «народними методами».

Експерти в області чищення одягу наполегливо не рекомендують дотримуватися таких «бабусиних рецептів»

Не експериментуйте з власними речами!

Догляд за виробами після плям

Дуже часто після виведення плям необхідно робити чистку всього виробу, бо разом з плямою матеріал очищається від інших забруднень і тому вичищене місце може сильно відрізнятися від решти матеріалу. Обробляючи самостійно пляму, ви завжди ризикуєте, так як досягти оптимального результату можна лише при професійному комплексному підході.