«АКSІ» грецькою мовою означає «достойний», тому при виборі обладнання ми зупинились на машинах провідних європейських виробників ВОWE, VEIT, IPSO, NOEX. Але наявність імпортного обладнання не гарантує успіху. Необхідні сучасні технології, хімікати та професіоналізм персоналу. Наші спеціалісти-технологи проходили навчання в провідних підприємствах Одеси, Києва, Німеччини. В роботі ми використовуємо хімію та витратні матеріали тільки найкращих німецьких та світових виробників таких як BUFA, SEITZ, Kannegisser та інших. Наші приорітети — висока эфективність обробки і безпека речей клієнтів, що досягається використанням інноваційних рішень та технологій майбутнього. Підприємство «АКSІ» розпочало свою роботу восени 2006 року і нарощує свої потужності. Найскладніші та неочікувані замовлення ми виконуємо, використовуючи багатий досвід, що накопичений нашою командою за 11 років роботи на ринку чистих послуг. Постійно вдосокналюючи свої знання та навички, ми вдосконалюємо для вас результат нашої роботи.
Довіра клієнтів — предмет нашої гордості. «АКSІ» – це аксіома чистоти!
Сьогодні хімчистка-пральня «АКSІ» надає широкий спектр послуг :
хімчистка текстильних, шкіряних та хутряних виробів,
фарбування та відновлення шкіри та дублянок,
прання білизни,
аквачистка пуховиків, ковдр, м’яких іграшок,
чистка пухо-пір’яних виробів, пошиття пухових ковдр, та інші.
Основними клієнтами хімчистки-пральні є громадяни, підприємства та організації, готелі та ресторани, сауни та спортивні комплекси. Сьогодні ми — одна з найбільших мереж пунктів побутового обслуговування Вінниччини, яка стабільно развивається та відкртиає філіали по області.
Як ми заслужили добру репутацію? Завдяки високому рівню відповідальності та індивідуальному підходу при виконанні кожного замовлення! Найбільша нагорода для нас — це щира вдячність клієнтів, що знову звертаючись до нас приходять з друзями та знайомими.
Про високий рівень визнання серед потенційних споживачів говорить і те, що протягом 2007 -2017 років ми отримували Сертифікати «ТОП 500» від Вінницької обласної товарно-адресної бізнес-довідки, а у 2011році Виконавчий комітет Вінницької міської ради відзначив грамотою вагомий внесок «АКSІ» у сферу побутового обслуговування населення міста, неодноразово були лауреатами регіонального конкурсу «Бізнес-еліта Поділля».